Defenzo - ładowarki do aut elektrycznych - Defenzo wallbox
Defenzo Wallbox

Defenzo Wallbox

Ładowarki do aut elektrycznych

Defenzo Wallbox to wysokiej jakości urządzenia, które zapewniają wygodne i bezpieczne ładowanie samochodów elektrycznych oraz hybryd typu plug-in. Wallboxy marki Defenzo charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, intuicyjną i łatwą obsługą oraz szczelną i wytrzymałą konstrukcją. Są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego możesz zamontować je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku - na ścianie lub na słupku montażowym.

Szeroki zakres mocy ładowania wallboxów (od 7,4 kW do 22 kW) umożliwia wybór ładowarki dopasowanej do Twoich potrzeb. Dodatkowo wallboxy zajmują niewiele miejsca, co pozwoli Ci na stworzenie własnej kompaktowej i funkcjonalnej stacji ładowania pojazdów.

Wallboxy Defenzo naładują Twój samochód kilka razy szybciej niż standardowa ładowarka! Dzięki nim w pełni naładujesz baterię auta, kiedy śpisz lub pracujesz. Wallboxy Defenzo to idealne rozwiązanie do wykorzystania w domu, garażu czy firmie.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Wallboxy Defenzo zostały wyposażone w bezpieczne i wydajne technologie, które chronią Twoje auto i instalację elektryczną. To niezawodne ładowarki, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Klasa szczelności IP54 gwarantuje odporność na deszcz, skrajne temperatury oraz pył i kurz. Ładowarki Defenzo funkcjonują prawidłowo w szerokim zakresie temperatur od -35°C do 55°C, a także wilgotności od 5% do 95%.

Produkty spełniają wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa potwierdzone oznaczeniem CE oraz są objęte są 2-letnią gwarancją door-to-door.

Intuicyjność i łatwość obsługi

Wallboxy Defenzo są niewiarygodnie proste w obsłudze. Odpowiednia długość przewodu pozwala na komfortowe podłączenie zasilacza do samochodu. Intuicyjne i wygodne ładowanie, bezpieczeństwo oraz wysoka wydajność to najistotniejsze cechy produktów marki Defenzo.

Wallboxy Defenzo wyróżniają się minimalistycznym designem, wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. Urządzenia zostały wyposażone w diodę LED, informującą m.in. o poszczególnych etapach ładowania pojazdu poprzez wyświetlanie odpowiednio przypisanych kolorów.

Nasze wallboxy są kompatybilne z każdym samochodem elektrycznym, który wyposażony jest w złącze Type 2. Defenzo Wallbox to odpowiednie ładowarki do aut elektrycznych najpopularniejszych marek, między innymi: Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, KIA, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Porsche, Tesla, Toyota czy Skoda.

Pełna kontrola

W zestawie do Defenzo Wallbox znajdziesz komplet kart RFID, dzięki którym masz pełną kontrolę nad dostępem do ładowarki. Jednym ze sposobów rozpoczęcia ładowania jest przyłożenie karty dostępu do czytnika wbudowanego w wallboxie. Takie rozwiązanie zabezpiecza właściciela przed nieuprawnionym wykorzystaniem ładowarki.

Prosty montaż

Wallboxy Defenzo umożliwiają stworzenie własnej kompaktowej i funkcjonalnej stacji ładowania pojazdów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku - na ścianie budynku lub na słupku montażowym. W zestawie do urządzenia znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do zainstalowania wybranego urządzenia na ścianie: komplet śrub, szablon do odwiertów i kołki.

Porównanie modeli
Defenzo Wallbox AC7 Defenzo Wallbox AC22 Defenzo Wallbox AC22 Smart
Maksymalna moc ładowania 7,4 kW 22 kW 22 kW
Prędkość ładowania względem ładowania z gniazdka do 3 razy szybciej do 10 razy szybciej do 10 razy szybciej
Kompatybilność z większością aut
Zintegrowany kabel ładujący
Działanie w każdych warunkach
Łatwość obsługi
Pełna kontrola
Minimalistyczny wygląd
Aplikacja mobilna
Ekran LCD
OCPP 1.6